Yeni Festival Alarmı: Garage Sale Sunday 20 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Bahçe’de!

Eminiz ki doğayı koruma adına yapılabilecekleri biliyorsun ve bir çoğunu uyguluyorsun. Daha fazlasını yapmak adına sürdürülebilir bir yaşamı hedefliyorsan, sürdürülebilirliğin en şık hali olan ikinci el kıyafetlere karşı da farkındalığın vardır. Peki sana ikinci el ürünleri bulabileceğin, alışveriş yaparken de eğlenebileceğin bir festival olduğunu söylesek?

Garage Sale Sunday, 20 Ağustos’ta sürdürülebilirliğe ve farkındalık yaratmaya kapılarını açmaya hazırlıyor!

%100 Müzik katkılarıyla Garage Sale Sunday, herkesi ikinci el ürünler, sosyal medyadan tanıdık isimlerin stantları, sürdürülebilir lokal markalar, gurme lezzetler ve yaratıcı atölyelerle buluşmaya davet ediyor.

Festival ruhu için şehrin dışına çıkmaya ve çok uzağa gitmeye de gerek yok! Şehrin tam merkezinde ve yemyeşil KüçükÇiftlik Bahçe’de benzersiz bir festival deneyimi yaşanacak!

Festival dediğin %100 müzikle olur! Peki Garage Sale Sunday’de kimler olacak?

R&B ile bedroom pop’u şarkılarında birleştiren ve yerli müzik sahnesindeki yükselişiyle hayran bırakan Mert Demir, her şarkıda dört mevsim yaşatan ve alternatif sahnenin dikkat çeken isimlerinden Kardelen, retro etkileri ve büyüleyici sahne performansıyla synth-pop’un büyüsünü üzerimize salacak Jakuzi 20 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Bahçe sahnesini şenlendirecek! Her köşesi keyif ve leziz tatlar sunan DJ setleri için Ezgi ve Doruk’la dans pistinde randevun olduğunu da hatırlatalım.

Sürdürülebilir alışveriş hareketine katıl!

Festivalde farkındalık yaratacak sosyal medyadan tanıdık isimler ve lokal markaların oluşturduğu stantlar seni bekliyor olacak. İki Second Hand, Mahalo Vintage, Wald Vintage ve Sage Shop’tan kendine saklı bir hazine bulabilir; Reflect Studio ve House Of Superstep’le atölyelere katılabilir; Beyza Efe, Buse Dağlıoğlu, Hande Taşer, Seda Şen ve Ezgi Ünal’ı kendi stantlarında yakalayabilirsin.

Bu festivalde öncelikle sürdürülebilirliği keşfedeceksin, atölyelere katılacaksın ve ihtiyacın kadar alışveriş yapıp lokal markalara destek olacaksın. Arkadaşlarınla harika zaman geçireceğin festivalde çimlerde uzanmayı, dans etmeyi ve bu eşsiz günün keyfini çıkarmayı unutma! Festivalin biletlerine buradan ulaşabilirsin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir