Rıdvan Dilmen’den flaş açıklama: ‘VAR operatörü Fenerbahçe’yi şampiyonluk etti’

10 yıldır şampiyonluk özlemi çeken Fenerbahçe, zaman zaman bazı çevrelerce kasıtlı olarak şampiyon yapılmadığı iddiasında bulunuyor. Başkan Ali Koç’un “Ben kulübün başında olduğum sürece bizi şampiyon yapmazlar.” sözlerinden sonra Fenerbahçeli ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen’den de önemli açıklamalar geldi.

Rıdvan Dilmen, 343 Digital YouTube kanalında yaptığı konuşmada, bu sezon hem Fenerbahçe’nin hem de Galatasaray’ın hakemler tarafından kayırıldığını belirtti. Dilmen, ‘Hem Galatasaray hem de Fenerbahçe’nin hakemler yüzünden şampiyon olamayacağını söylemek doğru olmaz. İki kulübe de hakemlerin yardımı oldu. Ancak genel anlamda, bu yıl Fenerbahçe ile ilgili alınan kararlarda ciddi sıkıntılar yaşandı.’ dedi.

FENERBAHÇE ŞAMPİYONLUKTAN EDİLDİ

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin VAR operatörün çizgiyi 1 santimetre oynatmasıyla şampiyonluğu kaybettiğini iddia etti. Dilmen ayrıca bu durumu ispat edebileceğini aynı zamanda bu durumu TFF’ye ilettiği açıkladı. Dilmen, “VAR operatörünün ofsayt çizgisini 1 santimetre oynatmasıyla Fenerbahçe şampiyonluk kaybetti. Çağırsınlar Kulüpler Birliği’nden ispat edeyim. TFF’ye verdim bunları.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir