Belçim Bilgin’in İtalyan Asıllı Sevgilisi Alfredo Di Blasio, Namıdeğer ‘Be’ İle Evlilik Düşünmüyor!

Oyuncu Belçim Bilgin (38) kendi gibi oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan (53) ile 2006-2018 yılları arasında evli kaldı ve bu evliliğinden 11 yaşındaki oğlu Rodin’i kucaklarına aldı. Evliliği bittikten sonra aşkı İtalyan asıllı Alfredo Di Blasio’da bulan Belçim Bilgin, sevgilisiyle birlikte basın mensuplarının sorularına yanıt verdi.

MEŞHUR EVLİLİK SORUSU GELDİ

Belçim Bilgin yaklaşık 4 yıldır aşk yaşadığı İtalyan asıllı Kanadalı yapımcı Alfredo Di Blasio ile önceki gün Bebek’teydi.

Alfredo evliliğe dair sorulara “Biz zaten birbirimize çok bağlıyız. Adını başka türlü koymakla ilgili bir derdimiz yok. Saygı ve sevgi olsun yeter” yanıtını verdi. Belçim Bilgin de “Bir kadın olarak siz evlilik teklif eder misiniz?” sorusunu şöyle cevapladı: “Hissedersem tabii ki ederim. Bu işin kadını, erkeği yok.”

TRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞTİ!

Belçim Bilgin, 2022 senesinde geçirdiği trafik kazasında belinin kırıldığı ve altı ay yatağa mahkum kaldığı kazayı geçtiğimiz günlerde ilk kez anlatmıştı.

Bilgin, “Çok küçük bir trafik kazası! Mukadderat denilen! Kapadokya’da üç gün geçirdiğim bir ‘dolunay ritüeli’ sonrası dönerken, arabadaki kimseye bir şey olmadı, benim belim kırıldı.

Oradan ağlayarak İstanbul’a gelip, İstanbul’da altı ay hiç hareketsiz yattığım bir dönemdi. Şu an iyiyim çok şükür” ifadelerini kullanmıştı.

İSMİNİ DEĞİŞTİRECEK İDDİALARIYLA GÜNDEME GELDİ!

Bilgin, “İsminin önüne bir isim daha koymuşsun” yorumu üzerine adının ‘Be’ olacağını belirterek, “Daha henüz olmadı ama düşünüyorum; Be… ‘Merhaba Be’ mesela… İsimlerimizin bir önemi yok, ismime çok aşığım” açıklamasıyla gündeme gelmişti.

Belçim Bilgin, geçtiğimiz haftalarda Gayrettepe’deki bir mekânda yeni yaşını kutladı. Arkadaşları ile keyifli bir akşam geçiren Belçim Bilgin ‘İsmimi Be olarak değiştireceğim’ açıklamasıyla ilgili konuştu.

Oyuncu, “Adımı değiştirmiyorum aslında. Yabancı dostlarım adımı söylerken çok zorlanıyorlar.

‘Be’ denmesini istememin tek sebebi bu. Onlar için çok daha rahat. Adımı çok seviyorum, başka Belçim yok” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir