SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU! Survivor eleme potasına kim gitti,dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?İşte 1 Nisan Survivor

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ünlüler ve Gönüllüler’in şampiyonluk için mücadele veren Survivor’da 1. eleme adayını seçmek için ada konseyi toplandı.Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’a kim veda etti? Survivor son bölümde ne oldu? İşte detaylar..

Dün gece dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında bir kez daha eleme adayı oylaması yapıldı. Yarışmacılar ilk olarak adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını verdi. Acun Ilıcalı performans birincisinin Yusuf olduğunu ve yarışmacıların oy veremeyeceklerini söyledi.

Yapılan oylama sonucu en fazla ismi yazılan yarışmacı Murat Eken oldu. Böylece Murat eleme adayı seçildi. Survivor’da 1. eleme adayı olan Murat takım arkadaşlarına sitemde bulunarak kendisini alışkanlık haline getirmiş olabileceklerini söyledi.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da dokunulmazlık ve ödül oyunu dün gece beraber oynandı. Kazanan takımın dokunulmaz olabileceği ve ayrıca akşam yemeği de elde edeceği açıklandı. Ada şartları için önem taşıyan oyunda iki takım da kazanmak için canını dişine taktı. Dokunulmazlığı kazanan takımın kendisini garanti altına alacağı oyunda ilk turu gönüllüler kazandı.

Kadın ve erkeklerin beraber mücadele ettiği karşılaşmanın ikinci turunda da takımlar elinden geleni yaptı. Öte yandan ikinci turda Yusuf parkurda yürekleri ağza getirdi. Oyun alanında düşen Yusuf’a doktorlar müdahalede bulunurken başına dikiş atıldı. Karşılaşma sonrası Survivor dokunulmazlık ve ödül oyununu gönüllüler takımı kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir